Postcrossing
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Postcrossing

* Neoficiální fórum českých postcrosserů! * Připoj se k nám a posílej si pohlednice s lidmi z celého světa! *
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Penpalling/Dopisování

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Misa015




Počet příspěvků : 11
Registrace : 11. 07. 12
Věk : 34
Bydliště : Karlovy Vary

Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Penpalling/Dopisování   Penpalling/Dopisování Empty24/7/2012, 16:20

Zajímalo by mě jestli si tady taky někdo dopisuje s lidmi z různých koutů světa. Já dopisování miluju, i když teď už na to tolik času kvůli škole nemám. Nejradši píšu dopisy, protože jsou osobnější než maily. V současnosti mám jen několik kamarádek se kterými si dopisuji - z Itálie, Rakouska, Belgie, USA a Austrálie.
Návrat nahoru Goto down
Laura18




Počet příspěvků : 6
Registrace : 23. 07. 12

Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Penpalling/Dopisování   Penpalling/Dopisování Empty31/7/2012, 00:19

Já jsem snad před tím, než mi kamarádka doporučila postcrossing napsala 5 pohledů za celý život Embarassed Embarassed Takže ted to určitě napravím Laughing . Jak šla ta doba, a já měla pc, notebook a mobila, tak jsem úplně zapomněla i na pohledy nebo dopisy, a vidím to i u svých vrstevníků, ale co já znám, tak 99,9% to vyhovuje, bohužel No
Návrat nahoru Goto down
Misa015




Počet příspěvků : 11
Registrace : 11. 07. 12
Věk : 34
Bydliště : Karlovy Vary

Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Penpalling/Dopisování   Penpalling/Dopisování Empty31/7/2012, 17:28

Já teda myslela spíš, že se tady někdo přidá a rozvede se tady diskuze o dopisování. Sad
Návrat nahoru Goto down
RainbowJazz

RainbowJazz


Počet příspěvků : 2
Registrace : 22. 11. 12

Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Penpalling/Dopisování   Penpalling/Dopisování Empty22/11/2012, 21:25

ja si dopisujem iba s kamarátmi a spolužiačkami, kt. bývajú maximálne 20 km odo mňa Very Happy rada by som si písala s niekým z inej krajiny,ale našim sa to moc nepáči tak neviem ...
Návrat nahoru Goto down
kameraman

kameraman


Počet příspěvků : 3
Registrace : 30. 11. 12
Věk : 56
Bydliště : Plzeň

Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Penpalling/Dopisování    Penpalling/Dopisování Empty30/11/2012, 11:20

Je tomu už dvacet let, ale tenkrát jsem si dopisoval s lidmi celého světa. Shánění nových adres k dopisování bylo tenkrát hodně těžký ale dělalo se to takto: "Vytvořil jsem malý sešítek. Na začátek jsem napsal svoji adresu a co mě zajímá a s kým si chci psát. To se vložilo do obálky a odeslalo na adresu kterou jsem měl k dispozici. Ten dotyčný připsal sebe a poslal zase dál. Takhle obíhal sešítek svět. Když se zapsal poslední zájemce, odeslal sešítek jeho majiteli, tedy tomu prvnímu. No a takhle se navazovali nové kontakty bez pomoci internetu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Penpalling/Dopisování Empty
PříspěvekPředmět: Re: Penpalling/Dopisování   Penpalling/Dopisování Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Penpalling/Dopisování
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Postcrossing :: Ostatní :: Offtopic-
Přejdi na: